X
Menu

Website X5 Evolution

Website X5 Evolution 14

 

Website X5 Home - grafické šablonyGrafické šablony

Můžete vytvořit webové stránky s pěkným designem. Na výběr máte více než 1 000 grafických šablon. V šablonách můžete provádět úpravy a nastavení stylů díky integrovanému editoru. Můžete si vytvořit šablonu úplně od nuly.

 

Website X5 Evolution 12 - Blog a RSS čtečkaBlog a RSS čtečka

Vytvořte pro své návštěvníky hezké webové stránky na kterých budete zobrazovat i dynamický obsah. Své články můžete publikovar díky vašemu blogu nebo prostřednictvím RSS kanálu.

 

Website X5 Evolution 12 - komerční webKomerční web

E-shop vytvořit lehce, jak ještě nikdy jindy. Nemusíte se učit ani programovat. Snadno vytvoříte katalog produktů, k nim přiřadíte fotografie, ceny a popisky, nastavíte platební metody a máte hotovo. Samozřejmě neopomeňte na informace o doručení.

 

Website X5 Evolution 12 - mediální funkceMultimediální funkce

Můžete vytvořit multimediální obsah stránky díky textu, fotografiím, videím, e-mailovým formulářům, mapám, tlačítkám odkazující na sociální sítě a mnohým dalším. Taktéž můžete instalovat různé aplikace a integrocat obsah třetích stran.

 

Website X5 Evolution 12 - Web fontyWebové fonty

Díky textovému editoru můžete používat vaše oblíbené webové fonty a budete mít zaručené zobrazení písma ve vašem prohlížeči či mobilním zařízení.

 

Website X5 Evolution 12 - Responzivní designResponzivní design stránek

Responzivní design vašich stránek se přizpůsobí jakékoliv obrazovce a jakémukoliv rozlišení. Vaš stránky se stanou živějšími.

SROVNÁNÍ VERZÍ / STÁHNOUT DEMO / CENA: cca 1 898,- Kč