X
Menu

Website X5 Professional

Website X5 Professional 14

Website X5 Evolution 12 - Responzivní designResponzivní design stránek

Responzivní design vašich stránek se přizpůsobí jakékoliv obrazovce a jakémukoliv rozlišení. Vaš stránky se stanou živějšími.

 

Website X5 Professional 12 - aplikace Feed ReadyAplikace Feed Ready

Aplikace, která přidá na hodnotě vašich webových stránek. Aplikace slouží k zobrazení vašich a prohlížení vašich stránek na mobilních zařízeních. Aplikaci si mohou stáhnout uživatele iOS i Android do svého zařízení a dostávat tak všechny novinky z vašeho webu.

 

Website X5 Evolution 12 - komerční webKomerční web

E-shop vytvořit lehce, jak ještě nikdy jindy. Nemusíte se učit ani programovat. Snadno vytvoříte katalog produktů, k nim přiřadíte fotografie, ceny a popisky, nastavíte platební metody a máte hotovo. Samozřejmě neopomeňte na informace o doručení.

 

Website X5 Professional 12 - dynamický obsahDynamický obsah

Díky funkci vytvářející dynamický obsah a její následující správu se mohou o obsah starat určití lidé. Nejste tak vázání na stálé psaní vašich článků v programu Website X5.

 

Website X5 Professional 12 - správa přístupuSpráva přístupu

Umožněte uživatelům, aby se mohli registrovat na vaše webové stránky. Dejte jim přístup do uzavřené stránky. Uživatele můžete upravovat přímo prostřednictvím webového rozhraní.

 

Website X5 Professional 12 - optimalizace webuOptimalizace webu

Aplikujte dostupné možnosti, které vám dává Website X5 Professional 12, ke zlepšení webových stránek ve výsledcích vyhledávání. Nechte si stránky analyzovat programem a dále upravte chyby, které vám vypíše.

SROVNÁNÍ VERZÍ / STÁHNOUT DEMO / CENA: cca 5 399,- Kč